Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego

Możliwość komentowania Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego została wyłączona 3

WordPress co to jest?

Na początku wordpress został stworzony dla blogerów. Jest bezpłatną platformą, na której można postawić swojego wymarzonego bloga. Platforma daje od siebie swoją domenę, zatem nie trzeba wykupować jej oddzielnie. Jest także miejsce na serwerze. Należy wspomnieć, że większość blogów, jak i stron na świecie są stworzone właśnie na bazie wordpress.
Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, może pomóc w opanowaniu platformy oraz pomoże przy wyborze odpowiedniego motywy.
Należy podkreślić, że korzystanie z samej platformy jest bezpłatne do wykorzystania komercyjnego, jak i prywatnego. Oczywiście, gdy chcemy mieć swoją własną domenę, musimy ją zakupić, tak samo serwer. Jednak zainstalowanie wordpress i korzystanie jest darmowe.
Platforma jest w pełni bezpieczna, bardzo częste aktualizuje, za każdym razem wzmacniają i uszczelniają ją, zatem treści umieszczone na niej stają się bezpieczne. Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, pomaga też w wyborze odpowiednich wtyczek, które dodatkową zabezpieczą naszą stronę.

admin

View all contributions by admin

Similar articles