Sms z internetu – darmowa bramka sms orange

Możliwość komentowania Sms z internetu – darmowa bramka sms orange została wyłączona 5

Korzystanie z bramki SMS

Nie mając dostępu do telefonu komórkowego, ale mając dostęp do internetu nadal można być w kontakcie z innymi i wysyłać do nich wiadomości tekstowe. Takie udogodnienie daje bramka SMS.
Istnieje wiele bramek SMS, jedne dają możliwość wysyłania wiadomości tekstowych bez limitów inne znowu wymagają konfiguracji. Bramki przypisane są do konkretnej sieci komórkowej a z niektórych można wysyłać wiadomości również do wszystkich sieci.
Warto zwrócić uwagę na następujące bramki SMS: sms.orange.pl, sms.plus.pl, sms.priv.pl, nadajsms.pl, smsy24.pl, sms4fun.pl. Istnieje oczywiście dużo więcej rodzajów bramek i każdy może wybrać tą, która odpowiada mu najbardziej. Powyższe bramki łączy fakt, że można z nich bezproblemowo i szybko wysyłać wiadomości. Istnieją również bramki SMS za pomocą których można wysyłać wiadomości tekstowe również poza granicami naszego kraju.
Wiadomości tekstowe za pomocą internetu oprócz bramek SMS można wysyłać również za pomocą odpowiednich programów oraz odpowiednich aplikacji, które są do tego przystosowane.

admin

View all contributions by admin

Similar articles