Sled Storm

Możliwość komentowania Sled Storm została wyłączona 29

Pisząc recenzje chciałem zacząć od trywialnego stwierdzenia, że Sled Storm to po prostu gra. A dokładnie symulator jazdy skuterem śnieżnym. Jednak było by to wtedy z mojej strony tylko połowiczne spojrzenie na ta płytę. Pisze płytę gdyż o to chodzi, iż poza sama gra krążek zawiera 11 (słownie jedenaście) odlotowych kawałków. Co po prostu czyni ze sled’a rewelacyjny kompakt do słuchania. Jednym słowem zakup tej gry równa się również zakupowi kompaktu muzycznego. A ponieważ właśnie teraz gierka ukazała się w promocyjnej cenie 69.00, oznacza to, ze po przeanalizowaniu powyższych informacji nie trzeba się będzie, aż tak mocno wahać.
Wracając do samej gry. Storm daje nam możliwość wyszalenia się pośród alpejskich krajobrazowy, dodatkowo jak już wspomniałem przy akompaniamencie czadowych kawałków.
Do dyspozycji mamy 14 zjazdów. A na każdym z nich możemy jechać albo wyznaczona trasa albo odkrywać multum dosłownie multum objazdów i skrótów.
W czasie jazdy możemy wykonywać ponad 40 przeróżnych tricków. Co jest dosyć istotne to to, że wystarczy przyjrzeć się prawdziwy zawodom, żeby zrozumieć jak bardzo wszystkie tricki przypominają prawdziwe. Zresztą tak samo, jak jazda skuterem, którego ruchy zdają się być tak samo mocno realistyczne.
Oprócz tego podczas gry możemy zbierać punkty i zarabiać kasę, co w przyszłości da nam możliwość upgradowania swojego pojazdu. Przed jazda oczywiście możemy również wybrać swojego sleder’a (każdy z nich posiada swój „wózek” z indywidualnymi właściwościami).
Przy prowadzeniu wyścigów, mamy tez możliwość w ingerencje pogodową. Jeśli chcemy śnieg czy deszcz, nie ma problemu. Czy ma być noc lub dzień to również żadna trudność.
Dodatkowo, żeby jazda się nie przykrzyła (i tak nie ma prawa) spokojnie możemy pomoc przeciwnikom wysiąść przy maksymalnej prędkości. Dla tych, którzy lubią cos zdemolować także nie zabrakło rzeczy po drodze.
Jeśli jeszcze komuś mało to dołączeniu paru istnieje cos takiego, jak zabawa na maksa. Innymi słowy jazda we dwójkę, trójkę lub nawet czwórkę. Czad.
Co by nie pisać gra po prostu jest warta zachodu.
Ocena 9 – na pewno muzyka miała na to spory wpływ.

    • Cechy:

 

  • 1 lub 2 graczy
  • przełącznik na cztery kontrolery
  • jeden blok karty pamięci
  • kompatybilny analog
  • funkcja wibracji
  • od 11 lat
  • muzyka: Rob Zombie, Uberzone, Econoline Crush, Dom & Roland, E-Z Rollers, Jeff Dyck
admin

View all contributions by admin

Similar articles