Opis (Recenzja) gry Throne of Swords

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Throne of Swords została wyłączona 24

Czy kiedykolwiek czułeś się kimś specjalnym? Kimś więcej niż zwykłym, przeciętnym człowiekiem? W grze przeglądarkowej Throne of Swords Twoje przeznaczenie znajdzie się na właściwej ścieżce. Ścieżce ku chwale i bogactwu. Wszystko co musisz zrobić do wyjść przed szereg i dowodzić! Gra mimo tego, że znajduje się na Facebooku oferuje nam fantastyczny świat w 3D z niesamowitą grafiką i animacjami, które jeszcze bardziej porwą Was w świat wyobraźni i fantasy.

Throne of Swords oferuje swoim fanom zarówno zabawę w trybie pojedynczego gracza jak i w trybie wielu graczy (tzw. system multiplayer). To idealna propozycja dla wielbicieli strategicznych gier, w których nie zawsze liczy się pojemność kiesy, a bardziej umysł, iście taki jakim władał sam Napoleon.

Zwiedzaj kolejne mapy, poznawaj świat i poszukuj drogocennych skarbów, zasobów i nie wykluczone, że w swojej podróży natrafisz na bezwzględnych wrogów, których przyjdzie ci pokonać, aby wieść dalej spokojne i zacne życie. Jednak inni gracze mogą nie podzielać Twojego zamiłowania do pokoju, będą plądrować, niszczyć i podbijać kolejne ziemie. Dlatego musimy szybko znaleźć kolejnych przyjaciół, sojuszników i wraz z nimi odpierać ataki wroga, albo sami plądrować ich zasoby w celu szybszej ewolucji całego królestwa.
Gra Throne of Swords jest obecnie dostępna na urządzenia mobilne jak i na wielu portalach społecznościowych.

admin

View all contributions by admin

Similar articles