Opis (Recenzja) gry Plants vs. Zombies Adventures

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Plants vs. Zombies Adventures została wyłączona 72

Plants vs. Zombies Adventures to nie gra, to zwykła obsesja na punkcie walki zombiaków z roślinami. Jest to zupełnie nowa odsłona popularnej mobilnej rozgrywki, którą teraz mamy całkiem za darmo dzięki firmie PopCap. Gra zachowuje wszelkie funkcje znane nam doskonale z poprzednich wersji dorzucając do tego tony nowych funkcji, odnowioną grafikę i co najważniejsze masę dobrej, żywiołowej zabawy, w której na pewno odszukacie choć odrobinę strategicznej rozgrywki.

Pewnie macie masę pytań dotyczących samej rozgrywki, ale uprzedzę jedno z nich, w PvZ Adventures odnajdziecie nowe typu roślin jak i naszych nieumarłych wrogów, którzy nie ustają w próbach zdobycia naszych włości i tym razem nadciągają z każdej strony w grupach, albo i pojedynczo – gra jest czasami naprawdę nieprzewidywalna. A pamiętacie słoneczniki, które pomagały nam o wiele szybciej zbierać potrzebne słoneczka, za które zdobywaliśmy kasę, a za nią z kolei kupowaliśmy nowe, strzelające rośliny. Jedną rzeczą, która strasznie mi się spodobała, gdy dzisiaj grałam było to, że słoneczka już nie mają tylko jednego przeznaczenia, ale równie dobrze za ich pomocą możemy wzmocnić roślinki, przez co stają się większe, a i wzrasta tym samym ich siła rażenia. Ciekawe no nie? Niekiedy nie trzeba dokupować nowych roślin i wzmacniamy te, które już posiadamy.

Kolejną funkcjonalnością, której na pewno nie widzieliście w poprzednich wersjach jest nowa warstwa gamepalu’u, która poniekąd zmusi nas do zajęcia się farmerską, więc zakładajcie kalosze bo aby słoneczki i rośliny rosły zdrowe musimy nieco ubrudzić cholewy. W ten sposób zarabiamy potrzebne monety w Plants vs. Zombies Adventures. Oczywiście można to minąć i spokojnie poczekać jak posiadane budynki wygenerują je same, ale to trwa bardzo wiele czasu. Za monety znowu kupimy nasiona, ale będą to coraz większe ilości, więc i większe profity dla nas wszystkich.

Wielbiciele gier w stylu tower defense pokochają PvZ Adventures za wspaniałą grafikę, dynamiczny gameplay i nowe ciekawe funkcje, które zajmą nam tyle czasu, że spokojnie zapomnicie o wszystkim co Was otacza i to wszystko na portalu Facebook. Zagrajcie sami i dajcie znać jak Wam idzie.

admin

View all contributions by admin

Similar articles