Opis (Recenzja) gry Saga Pet Rescue

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Saga Pet Rescue została wyłączona 28

Opis (Recenzja) gry Pet Rescue Saga:

Pet Rescue Saga jest nową grą ze stajni studia King.com (Candy Crush Saga i Pyramid Solitaire). Jest to typowa gra puzzle games, ale z nietypową fabułą. Jak sama nazwa mówi nie wchodzimy do gry, aby po prostu usuwać kolejne bloki/diamenty/bąbelki. Mamy tutaj tak naprawdę sekretną misję ratowania uwięzionych zwierząt zanim zostaną zgniecione przez wielkie bloki. Poczujecie się znacznie lepiej ze świadomością, że uratowaliście kolejne świnki, ale to nie są jedyne zwierzęta, którymi się zajmiemy, będą psy, gołębie, po których bez naszej pomocy zostanie mokra plama.

O odróżnieniu od tradycyjnych gier w puzzle, gra na Facebooku Pet Rescue Saga pozwala nam nam na niszczenie nawet dwóch takich samych elementów ułożonych w grupy. Reszta jest już w stylu jaki znamy z Diamond Dash.
Pet Rescue Saga

Wspaniała gra match 3 na Facebooku.

Niekiedy dostaniemy małe wspomaganie w postaci rakiet, które automatycznie wyczyszczą nam całą kolumnę. Zdobędziemy je niszcząc większe grupy bloków. Oczywiście można je również zakupić za walutę premium.

Oczywiście najbardziej wyróżnia się dość nietypowy system żyć, jeśli przejdziemy rundę i zdobędziemy co najmniej jedną z trzech gwiazdek to nie stracimy żadnego z dostępnych żyć, tracimy je tylko jeśli przegramy, ale mamy ich aż pięć, więc będzie ciężko stracić je wszystkie.

Jak gra społecznościowa Pet Rescue Saga wpiera wiele funkcji charakterystycznych dla tego gatunku jak choćby dzielenie się wynikami ze znajomymi itp.

Jednym słowem omawiana dziś aplikacja jest wspaniałym dodatkiem do portfolio King.com ze wspaniałą grafikę, interesującym gameplay’em i wieloma, nowoczesnymi rozwiązaniami

admin

View all contributions by admin

Similar articles