Opis (Recenzja) gry Oblężenie

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Oblężenie została wyłączona 75

Opis (Recenzja) gry Oblężenie:

Gra na nk Oblężenie to bardzo rozbudowana strategia, aż dziwne, że tak bardzo biorąc pod uwagę inne, dotychczasowe produkcje na Naszej Klasie. No dobra, ale teraz pytanie. Graliście w Tower Defense? Albo cokolwiek wykonanego w stylu DoTA? Jeśli nie to chyba należy Was się troszkę wyjaśnień. Otóż gry tower defense, która jest także Oblężenie, polegają na obronie swojej wieży, bazy przed nadchodzącymi wrogami, zazwyczaj wiemy z której strony i po jakiej trasie będą szli na nasze włości. My odpowiednie wcześniej musimy opracować swoją obronę, więc stawiamy liczne wieże obronne, barykady, rozstawiamy w strategicznych punktach swoje wojska itp.
Oblężenie na nk

Twórz obronę i pokonaj wredne, zielone Gobliny.

Podoba się? Bo właśnie tak wygląda dziś prezentowana gra na nk. Wystarczy tylko zapał do gier strategicznych, troszkę taktycznego myślenia, a możemy odnieść niewiarygodny sukces. Oczywiście nie bójcie się porażek, człowiek w końcu uczy się na błędach i zawsze można podejść do danej misji kilkakrotnie, aby choćby nauczyć się jak prawidłowo bronić danego punktu. Jednak, aby stać się silniejszym to do całej mechaniki Tower Defense dołożono elementy city building, więc budując naszą wioskę/miasto wzmacniamy tym samym nasze oddziały i poszerzamy możliwości obronne, które na pewno będą przydatne w dalszych zmaganiach.

Muzyka w grze Oblężenie nadaje się jedynie do wyłączenia, mnie osobiście denerwowały te wszystkie dźwięki, ale są gusta i guściki. Za to grafika palce lizać, jakby cała gra nie była na NK to nigdy nie powiedziałbym, że to społecznościówka. Widać jak twórcy chcą to potrafią.

admin

View all contributions by admin

Similar articles