Opis (Recenzja) gry Nova Raider

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Nova Raider została wyłączona 114

Gra Nova Raider to zupełnie nowy i całkowicie darmowy tytuł MMO na nasze przeglądarki. Rozpoczynamy swoją przygodę jako pilot statku kosmicznego, który przemierzać będzie nieodkryte dotąd zakamarki kosmosu. Wszystko po to, aby pewnego dnia znaleźć drogę powrotną prowadzącą do rodzinnej planety. Zgubiliśmy się, a otoczenie wcale nie wydaje się być przyjazne! Przyjdzie nam się zmierzyć nie tyle z tęsknotą za domem co z licznymi niebezpieczeństwami skrywanymi w połaciach czarnej materii – czyhają na nas zarówno piraci jak i liczne, monstrualne potwory.

W Nova Raider – kosmicznej grze na przeglądarkę – znajdziesz mnóstwo elementów podobnych do tych znanych nam dobrze z Dark Orbit, dlatego jeśli graliście w tą produkcję od Bigpoint to i dziś opisywana produkcja nie będzie stanowić dla Was najmniejszego wyzwania. Aby sprostać wyzwaniom stawianym graczowi w Nova Raider możemy wybrać pasujący do nas typ statku, może to być raider, tank, albo miner czy support. Później, jeśli nas na to stać można, wymieniać części w statku, rozbudowywać o kolejne elementy itp.

Podróż po bezgranicznym kosmosie w samotności może nie być dobrym rozwiązaniem i dlatego lepiej jeśli poszukamy ludzi i stworzymy razem silną grupę, bo w dobrej kompanii droga do dom u nie będzie się tak dłużyła.

admin

View all contributions by admin

Similar articles