Opis (Recenzja) gry Nasze Miasto

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Nasze Miasto została wyłączona 75

Opis (Recenzja) gry Nasze Miasto:

Nasze Miasto na NK to kolejna gra przegladarkowa, która nie dawno pojawiła się na naszej klasie. Tutaj jesteś burmistrzem i budujesz swoje wielkie miasto marzeń. Na samym początku gry dostaniesz własnego przewodnika Józka, który wprowadzi cię w zasady panujące w tej grze. Zaprezentuje ci jak się stać dobrym burmistrzem oraz jak szybko zbudować swoje miasto marzeń. Twoim zadaniem będzie rozwiązywanie licznych zadań oraz budowanie wieżowców, stawianie budynków oraz wiele innych rzeczy.

Budujemy miasto od zera, ale z biegiem czasu rozrośnie się w prawdziwą metropolię.

W grze Nasze Miasto rywalizujesz z innymi graczami, ale prócz rywalizacji możesz też zawiązywać także przyjaźnie ze swoimi sąsiadami. To, co na samym początku gry musisz zrobić to wykupić ziemie, aby rozpocząć budowę swojego wymarzonego miasta. Bardzo ważne jest planowanie i rozmieszczenie domów mieszkalnych dla swoich mieszkańców oraz dekoracje. Miej także na uwadze ochronę środowiska w swoim miesicie. Stawiaj, więc budynki publiczne oraz biznesowe, bo to one będę zbierały dla ciebie monety, które są ci niezbędne w dalszej grze. Nie zapominaj także o dobrym handlu, odwiedzaj znajomych, naprawiaj budynki. Jeśli chcesz szybko osiągnąć wyższy poziom to buduj najwięcej budynków biznesowych i realizuj powierzone ci zadania.

W grze Nasze Miasto możesz kupować i sprzedawać towary nazwanie „ Sell me Boxes”. Wskazówka dla ciebie- każdy dom mieszkalny dostarcza niewielkiej ilości pieniędzy. Całość gry jest przedstawiona piękna, realistyczną grafiką. Wiec widać nie niektórzy się postarali.

admin

View all contributions by admin

Similar articles