Opis (Recenzja) gry Łapa Losu

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Łapa Losu została wyłączona 63

Opis (Recenzja) gry Łapa Losu:

Czy kiedykolwiek graliście w Majdżonga? Jest to stara, chińska gra w której dopasowujemy różnego rodzaju kości do siebie. Układ planszy może być przeróżny, a wykorzystywać można kości tylko położone na brzegach. Celem oczywiście jest oczyszczenie planszy i właśnie na tych zasadach opiera się jedna z najnowszych gier na Naszej Klasie Łapa Losu.

Każda runda to nowa plansza, unikalna, którą rozwiązać musimy w ściśle określonym czasie, a jeśli nie zdążymy to przyjdzie nam powrócić do tej rundy i próbować do skutku. Oczywiście nawet jeśli rozwiążemy owe puzzle to zawsze można powrócić do nich w przyszłości i poprawić swój wynik, bo nie każdy przecież musi nas zadowalać?

Rusz głową i rozwiąż puzzle na kolejnych planszach.

W trakcie rozgrywki odblokowujemy również kolejne plansze, więc zabawa trwa, a my dzięki temu nie powinniśmy się nudzić. Dodatkowo nasze wyniki możemy porównywać z tymi zdobytymi przez znajomych czy też mamy możliwość konkurować w ogólnym rankingu, a jak wiadomo rywalizacja dodanie zabawie specyficznego smaczku.

Podobnie jak w innych grach casualowych, tak i tutaj mamy do dyspozycji różnego rodzaju bonusy i boosty, które pomogą nam rozwiązać puzzle i bawić się dalej, nie zawsze będzie łatwo i dlatego w grze Łapa Losu czasem musimy skorzystać z pomocy.

admin

View all contributions by admin

Similar articles