Opis (Recenzja) gry Królestwo

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Królestwo została wyłączona 12

Gra na NK Królestwo pojawiła się dziś na owym portalu i to będzie coś odpowiedniego dla tych, którzy kochają coś na wzór gry przygodowej w połączeniu z popularnymi w dzisiejszych czasach elementami farmerskimi.

Zły smok wykorzystał osłabione po huraganie królestwo i porwał księżniczkę. Zrozpaczony król postanowił, że odda jej rękę i królestwo temu, który wyzwoli jej ze szponów przerażającej bestii. W tym momencie wyłaniamy się my, w roli prostego wieśniaka będziemy ze wszystkich sił starali się odbudować dawną świetność królestwa, a przy okazji postaramy się wyzwolić piękną księżniczkę.

Królestwo 2

W grze na nk Królestwo w dążeniu do naszego głównego celu będziemy musieli krok po kroku odbudowywać zniszczone budynki, a także postawić wiele nowych, jednak najpierw trzeba uprzątnąć cały bałagan jaki został stworzony przez przerażającą siłę wiatru (huragan). Zbierając rośliny, sadząc je czy dbając o nasze zwierzęta, a także sprzątając całą okolicę musimy zużywać i tak ograniczoną energię, ale w trakcie każdej z tych czynności możemy dążyć do wyznaczonych mini celów (tzw. osiągnięć) zbierając przy tym same profity, również warto skupić się na kolekcjach. Wszelkie potrzebne elementy odnajdziemy w sklepie gry, od struktur pod budowę po uzupełniacze energii czy też zwierzęta, a także rośliny.

Królestwo 4

Gra Królestwo jest z pozoru prostą, ale dążąc w głąb niej dość skomplikowaną aplikacją na portalu Nasza Klasa. Animacje i cała grafika utrzymana została na w miarę wysokim poziomie, a i ja polecam Wam gorąco choćby przetestowanie owej gry.

admin

View all contributions by admin

Similar articles