Opis (Recenzja) gry Disney City Girl

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Disney City Girl została wyłączona 32

Disney City Girl to niewątpliwie fantastyczna gra dla dziewczyn, którą możecie odnaleźć na portalu Facebook. Mimo tego, że od razu nasuwa się sformułowanie, iż jest to typowa gra o modzie i urodzie to jest coś w tym racji, ale nie do końca, gdyż znajdziemy tutaj mnóstwo innych, fantastycznych elementów społecznościowych, które przypomną nam od razu grę Sim City.

Urządź własne mieszkanie jak tylko to sobie zamarzysz.

W grze weźmiemy udział w wielu różnych czynnościach, możemy zająć się dekoracją naszego mieszkania, ale również w każdej chwili możemy wybrać się na samotny wypad na miasto, albo zrobić to w gronie swoich znajomych. Oczywiście jest to pewnego rodzaju symulacja życia online, więc w Disney City Girl musimy zarówno zadbać o nasze zdrowie, dobre samopoczucie czy też nawet higienę osobistą. To wszystko ważne jest jeśli chcemy w miarę normalny sposób funkcjonować w tej rzeczywistości.

Wybierz wymarzony zawód i ruszaj robić karierę.

W życie naszej postaci będziemy ingerować na każdym kroku i nawet możemy zadecydować czym będzie się zajmowała, może zostanie sławnym szefem kuchni, a może cenioną w branży projektantką mody, której sława obiegnie całą kulę ziemską. Możliwości tutaj jest naprawdę sporo, a kolorowa grafika i dobrze dobrane efekty dźwiękowe pozwalają wyciągnąć maksymalną przyjemność z gry Disney City Girl na Facebooku.

admin

View all contributions by admin

Similar articles