Opis (Recenzja) gry Bonga Online

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Bonga Online została wyłączona 60

Opis (Recenzja) gry Bonga Online:

Historia w grze Bonga Online jest banalna, ale w całej tej prostocie można odszukać okazję na kawał dobrej zabawy. Wszystko kręci się tutaj wokół miłości dwóch młodych osób, ale każda z nich jest z innego plemienia i ciężko im stworzyć razem coś więcej wbrew woli swoich rodziców. Co w takiej sytuacji robić? Uciekać! Ale jeśli dwie osoby się kochają to wszystko jest możliwe, więc przy odrobinie naszej pomocy, owi bohaterowi założą własne plemię.

Oczywiście wszystko zaczyna się od małej, nikomu nieznanej wysepki, gdzie osiedlą się nasi zakochani. Wszystko musimy zbudować własnymi siłami od podstaw! Teraz grę Bonga Online znajdziemy w wielu lokacjach, ale my dziś skupimy się nad tą wersją, która jest dostępna na portalu Facebook.

Bonga Online – 1
Od kilku chatek do wielkiej osady, to wszystko zbudujecie własnymi rękami.

To tylko para młodych ludzi, ale aby mogli pracować nie mogą chodzić głodni, dlatego zaczynamy wszystko od zbiórki pożywienia i potrzebnych materiałów budowlanych. Wyspa, choć mała, to jest bogata w wiele egzotycznych owoców, a do zbudowania naszych pierwszych chatek idealnie pasuje bambus, który jest ogólnodostępny. Nie bójcie się, że się w tym wszystkim pogodzicie bo sama gra poprowadzi nas za rączkę przez całą rozgrywkę, więc krok po kroku nauczymy się dosłownie wszystkiego, a człowiek najszybciej uczy się w praktyce, więc wykonywanie przydzielanych zadań powinno stać się dla każdego fana gry priorytetem.

Dodatkowo fakt, że całość gry Bonga Online została przetłumaczona na język polski ułatwi nam całą zabawę. Gra już parę ładnych miesięcy, więc braków w tłumaczeniu raczej nie znajdziecie. Sama szata graficzna opływa w cudowne kolory, gdzie animacje przypominają istny taniec tysiąca barw.

Jak myślicie, czy miłość owej pary zakończy się szczęśliwie? Czy spotkają przed sobą kolejne przeciwności lodu? Przekonajcie się sami wchodząc do gry.

admin

View all contributions by admin

Similar articles