Opis (Recenzja) gry Birdopolis

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Birdopolis została wyłączona 51

Gra Birdopolis to niezwykła aplikacja jaką możemy odnaleźć na portalu Facebook, w której mamy tylko jedno zadanie – musimy pochwycić/zachęcić jak największą ilość ptaków do zamieszkania w naszym ogródku. Sprawa prosta nie jest bo zostajemy wkręceni do udziału w licznych mini grach, które na celu mają zachęcanie nowych gatunków do przybycia właśnie do nas. Od wyniku takiej mini gry zależała nasza szansa na pozyskanie latającego przyjaciela.

Birdopolis stara się wkraczać w sferę gier edukacyjnych, ale to raczej nie wyszło zbyt dobrze. Mimo, że znajdziemy tutaj kilka ciekawych faktów na temat ptaków to nic więcej nie wskazuje na to, aby ktokolwiek, zainteresowany choćby ornitologią, miał nauczyć się czegoś więcej. Jednak omawiana dziś aplikacja i tak wyróżnia się spośród innych znanych nam z Facebooka, chyba głównie tym, że pozwala nam na poczucie pewnej wolności, ale i niektórzy mogą poczuć się lekko zagubieni – nie mamy tutaj fabuły opartej o kolejne zadania, gdzie zawsze będziemy wiedzieć co dalej, po prostu gramy, a wynik pojawi się później, w formie kolejnych poziomów.

Na dłuższą metę gra Birdopolis staje się nudna, nie czułem „tego czegoś” co mogłoby mnie na dłużej zatrzymać przy omawianej produkcji, ale Wy spróbujcie swoich sił.

 

admin

View all contributions by admin

Similar articles