Nowe screeny z Rise of the Tomb Raider

Możliwość komentowania Nowe screeny z Rise of the Tomb Raider została wyłączona 7

Rise of the Tomb Raider budzi spore kontrowersje, głównie przez to, że do teraz nie wyjaśniła się sprawa z „ekskluzywnością” tej produkcji. Nikt chyba jednak faktycznie nie sądzi, że gra nie trafi na PC lub konsole Sony. Informacje podrzucane co jakiś czas przez developerów, a zwłaszcza screeny tylko zwiększają apetyt na ten tytuł wśród posiadaczy platform innych niż Xbox One i Xbox 360. Dziś opublikowano kolejną porcję screenów z nowych przygód Lary Croft i wyglądają one przepięknie.

Na kilku zrzutach ekranu z Rise of the Tomb Raider widać Larę w nowych, trudnych warunkach. Dominują przede wszystkim pokryte śniegiem lokacje w Syberii, która będzie jednym z kierunków podróży głównej bohaterki. Na jednym ze screenów widać jednak całkiem inne miejsce, przypominające pustynny kanion – widać więc, że developerzy chcą zadbać o zróżnicowanie. Dziwi jednak nieco zmieniona twarzy Lary Croft, wygląda to tak, jakby nasza bohaterka przeszła operację plastyczną od czasu ostatniej gry…

 

Astronauta budzi się we wraku stacji kosmicznej. Nie pamięta wydarzeń, które doprowadziły do zaistniałej tragedii, ale nie ma czasu aby się nad sobą rozczulać. Musi naprawić uszkodzony pojazd przeznaczony do ewakuacji awaryjnej, żeby jakoś ujść z życiem.

Adr1ft będzie dostępne na platformy: PC, PS4, XBOX One. Dodatkowo zapewni obsługę urządzeń VR, takich jak Oculus Rift, HTC Vive i Sony PlayStation VR.

admin

View all contributions by admin

Similar articles