Krówki reklamowe

Możliwość komentowania Krówki reklamowe została wyłączona 5

Krówki reklamowe to coraz częściej wybierany gadżet na wesela i przyjęcia ślubne. Nieograniczone możliwości projektu opakowania sprawiają, że nowożeńcy chętnie wybierają taki produkt na dopełnienie weselnego stołu, jako drobny prezent do paczki podarunkowej dla gości lub ciekawą słodkość dla najmłodszych.

Obecnie wiele firm internetowych i stacjonarnych oferuje produkcję i sprzedaż takiego produktu. Krówki reklamowe wówczas pakowane są w specjalnie dobrane opakowanie, które nowożeńcy mogą wybrać z dostępnych projektów lub stworzyć swój własny, unikalny projekt.
Kilogram cukierków to koszt kilkudziesięciu złotych, jednak należy pamiętać, że są stosunkowo lekkie – kilogram to około 70 krówek. Cena rośnie w zależności od jakości wyrobu oraz samego wzoru opakowania. Te najbardziej wymyślne i własne pomysły mogą być znacząco droższe od wybrania wzoru z dostępnych, już zaprojektowanych przed producenta. Krówki reklamowe są jednak warte każdej złotówki, a spersonalizowany wzór sprawi, że także najmłodsi zapamiętają ślubne przyjęcie.

admin

View all contributions by admin

Similar articles