Kasetony reklamowe

1 7

Reklama powinna być częścią budżetu każdego przedsiębiorstwa. Jednakże wydatki produkcyjne oraz podatki pochłaniają często lwią część przychodu. Jak więc przedsiębiorcy mają wysupłać ze swoich portfeli pieniądze na reklamę?

Rozwiązanie są tak zwane budget line. Są to linie tanich materiałów reklamowych oferowanych właścicielom mniejszych firm. Doskonałym przykładem są kasetony reklamowe. W przypadku kasetonów z budget ino tradycyjne lico nie jest wykonywane z pleksi tylko z poliwęglanu komorowego. Zmiana ta nie wpływa drastycznie na trwałość i estetykę reklamy, ale znacznie obniża koszty produkcji. W kasetonach budget line często stosuje się też konstrukcje aluminiowe, które są lżejsze i tańsze niż tradycyjne konstrukcje z metalu. W budget line można znaleźć zarówno kasetony wewnętrzne jak i zewnętrzne, tak więc biedniejszy przedsiębiorca nie jest w żaden sposób ograniczane.

Znalezienie kilkuset złotych na reklamę może wydawać się niektórym ludziom absolutnie niewykonalne. Jednakże biura reklamowe dostosowały swoją ofertę do warunków rynkowych i oferują produkty, na które będzie mógł sobie pozwolić absolutnie każdy.

admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. reklama na samochodach warszawa 16 lutego 2017 at 00:54

    Bardzo dobrej jakosci artykuly oraz sam wyglad strony.