Opis (Recenzja) gry World of Kingdoms

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry World of Kingdoms została wyłączona 6

Opis (Recenzja) gry World of Kingdoms:

World of Kingdoms to nowa, darmowa gra mobilna o charakterze strategicznym od wydawcy, który stoi za opublikowaniem takich tytułów jak Mayas & Alien, The Expendables i Tiny Bee.Jest to mieszanina funkcjonalności jakie znamy zarówno z gier symulacyjnych jak i strategicznych, gdzie przeplata się masa, ciekawych zadań, gdzie można znalaźć naprawdę sporo ciekawego sprzętu, zaklęć i ziem, które tylko czekają na odkrycie. Jednak naszym głównym zadaniem przez cały czas grania będzie pozostawało budowania własnego królestwa.

Gracze w World of Kingdoms wcielają się w rolę władcy małego królestwa. Stawiamy więc budynki, ulice między nimi, zarządzamy wszelkimi potrzebnymi surowcami i staramy się ustabilizować ekonomię. Później pozostaje nam tylko zadbać o obronę murów, ale aby czuć się bezpieczniej najlepiej założyć sojusz, sprzymierzyć się z innymi imperatorami. Z drugiej strony najlepszą obroną jest atak, więc wyruszamy w nieznane, aby krwią i stalą wywalczyć chwałę i bogactwo, a po cichu użyjemy magii do ulepszania własnych jednostek.

WoK

World of Kingdoms został zoptymalizowany dla iPhone 5, iPad z wyświetlaczem Retina Display i kilku urządzeń Samsung Galaxy. Obecnie możemy pobrać ją z App Store i Google Play za darmo!

Opis (Recenzja) gry World of Kingdoms
1 vote, 4.00 avg. rating (85% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles