Opis (Recenzja) gry UFO: Alien Attack

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry UFO: Alien Attack została wyłączona 13

Tajemnicze UFO spadło z nieba uwalniając hordy obcych. Ludzkość musi walczyć o przetrwanie z tysiącami obcych najeźdźców. Świat stanął w płomieniach, wroga armia stara się zmieść z powierzchni Ziemi każdego człowieka i zabrać wszystko dostępne na naszej planecie surowce. Musisz walczyć, aby przetrwać, ale uważaj bo i wśród swoich znajdziesz pełno zdrajców współpracujących po kryjomu z obcymi.

Tak pokrótce prezentuje się fabuła przeglądarkowej gry MMORPG UFO: Alien Attack. Gracze, aby przetrwać inwazję muszą budować bezpieczną bazę i zebrać grupkę ocalałych, którzy nadają się do walki. Jaki ich przywódca musisz współpracować z innymi graczami w masywnych walkach na tle zrujnowanego miasta. Dodatkowo trzeba w prezentowanej grze zbierać mnóstwo surowców do budowy nowych schronów, fabryk, a także trzeba wciąż ulepszać posiadaną broń by raz na zawsze pozbyć się wrogiego najeźdźcy.

Ufoludki atakują, ale nie będą to zielone stworki z Marsa…

W grze na przeglądarkę UFO: Alien Attack będziemy rozwijać swoją postać, szkolić ją w nowych umiejętnościach, które przydadzą się w turowych walkach przeciwko obcym, a do dyspozycjo oddano nam ponad 200 różnego rodzaju broni.

Gra prezentuje nam klasyczne elementy znane z innych produkcji MMORPG, gdzie dowolnie można personalizować naszą postać, wyposażać ją w potrzebny ekwipunek itp. Mapa świata jest naprawdę ogromna, obecnie składa się z 3000 pól, z których każde może być dowolnie eksplorowane, a na nich znajdziecie postacie NPC oferujące wiele misji, możemy tam handlować, a nawet szkolić swoje umiejętności.

Opis (Recenzja) gry UFO: Alien Attack
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles