Opis (Recenzja) gry Bug Village

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Bug Village została wyłączona 7

Opis (Recenzja) gry Bug Village:

Gry na przeglądarki o zwierzętach są coraz bardziej popularne, tutaj idealnym przykładem jest Bug Village, gdzie gracz może wybudować fantastyczną wioskę, którą później będą zamieszkiwać zarówno mrówki jak i innego rodzaju owady. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą posiadać w domu własnej fermy mrówek, ale za to mogą mieć taką samą tyle, że wirtualnie. Całość gry wykonano w technologii 3D i takie rozwiązanie niemalże idealnie symuluje zwykłą kreskówkę o życiu owadów.

Zainteresowałem Was? Chcecie już zagrać w Bug Village – to posłuchajcie kilku cennych rad, które pozwolą Wam cieszyć się rozgrywką bez żadnych problemów w przyszłości.
kolonia

Twoja kolonia mrówek czeka na Ciebie!

Jeżeli chcielibyśmy posiadać o wiele więcej naszych owadzich przyjaciół to musimy zadbać o rozbudowę wioski, głównie o domki, a jeśli nie mamy możliwości ich dalszej budowy to warto ulepszyć te, które już znajdują się w naszym posiadaniu. Cały proces budowy może zostać przyśpieszony, do tego celu oddano nam przycisk „hurry”.

Niestety jednym z największych ograniczeń w grze jest nasz poziom, który już definiuje określoną ilość domków dla owadów, oczywiście za realną kasę można ów limit ominąć, ale czy się opłaca?

Oczywiście nigdy nie wolno nam pozwolić by nasze owady głodowały. Jeśli są głodne to nie pracują, a my się nie rozwijamy. Dlatego musimy zadbać o nie jak najlepiej. Dodatkowo warto upiększać od czasu do czasu naszą wioskę, dodatkowe doświadczenie na pewno się przyda.

Bug Village to niesamowita gra casualowa, która porwie Was w wir dobrej zabawy, znajdziecie ją na portalu Google+, dlatego wchodźcie, rejestrujcie się i dobrze się bawcie.

Opis (Recenzja) gry Bug Village
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles