Opis (Recenzja) gry Bubble Pirate Quest

Możliwość komentowania Opis (Recenzja) gry Bubble Pirate Quest została wyłączona 7

Bubble Pirate Quest to fantastyczna gra w stylu bubble puzzle.To pełna przygód apliakcja na Facebooku z gatunku pirackiej sagi. Twoim celem jest podbijanie wysp, zbieranie skarbów oraz aby zostać królem wszystkich piratów. Bubble Pirate Quest polega na tym, że zawodnicy wyrzucają kulki różnego koloru z armat. Zadaniem jest zdobycie takich elementów jak kraby, skarby, kotwice itd. Im więcej łupów tym więcej masz punktów, co się przekłada na wyższy wynik. Wybijaj jak najwięcej kul, pamiętaj im więcej tym więcej punktów zbierasz. Aby wygrać musisz zdobyć, co najmniej jedną z trzech gwiazdek.

Gderliwa papuga, armaty – prawdziwa gra o piratach

Pierwszy etap gry należy do łatwych, ale dalej już tak łatwo nie jest. Uważać trzeba na poziomie dwunastym, tu możesz strącić to, co zdobyłeś podczas gry, ale też możesz zyskać. To wszystko zależy od tego jak bardzo wczujesz się w przygodę pirackiej sagi. Jak wyżej zostało wspomniane, szczególną uwagę zwrócą na pozom dwunasty i wyższy? Rada dla ciebie: W tym czasie zakup kilka rzeczy, które ci nieznacznie pomogą w dalszej grze, miedzy innymi pamiętaj o amulecie obserwacji, dzięki któremu będziesz wiedział jak przejść poziom oraz jak dobrze opracować strategie, aby się udało dotrzeć dalej w grze Bubble Pirate Quest.

Jeśli chcesz utrzymać się w tej grze, to masz dwa wyjścia. Możesz nic nie robić, ale to skutkuje utratą punktów, które są niestety niezbędne w tej grze lub skupić się na dużych klasterach dwóch lub trzech takich samych. Należy wziąć uwagę na to, że punkty życia łatwo utracić. Gra przypomina Bubble Safari z nową grafiką i wyglądem.

Opis (Recenzja) gry Bubble Pirate Quest
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles