INTERNATIONAL SUPERSTAR SOCCER 2000

Możliwość komentowania INTERNATIONAL SUPERSTAR SOCCER 2000 została wyłączona 4

Wraz z kolejnymi wersjami Fify wydawanymi czy to na komputer, czy też na konsolę rośnie przekonanie, iż reszta „kopanin piłkowych” może starać się tylko naśladować produkty EA Sports. I rzeczywiście prawdą jest, że przypatrując się piłkom nożnym, które co jakiś czas objawiają się na rynku, trudno jest wychwycić coś, co zawiera w sobie te charakterystyczne cechy, powodujące, iż przy monitorze albo telewizorze spędza się długie godziny. Ale na całe szczęście prawdą również jest to, iż czasem spośród zalewającego nas chłamu da się wychwycić „perełkę”. I właśnie taką „perełką” jest International Superstar Soccer 2000.
Co by nie napisać o tej grze, jedno będzie pewne – siedząc przy konsoli (sądzę, iż w tym wypadku koniecznie z drugą osobą) doba z jednej strony będzie się mocno wydłużać, z drugiej zaś zacznie się momentalnie kurczyć. Dlaczego? Ano po pierwsze dlatego, iż podczas grania w tą piłkę z kimkolwiek okaże się wielokrotnie, iż pierwsza w nocy już dawno minęła, a wola walki nadal nie gaśnie; poza tym okaże się, iż siedzący przed telewizorem gracz dojdzie do wniosku, że doba trwa tylko 12 godzin, bo czas przy tym soccerze po prostu zapitala.
Najśmieszniejsze natomiast w tym wszystkim jest fakt, że International oferuje nam w zasadzie wszystko to samo co Fifa. Grafika 3D, przeróżne ustawienia kamery, mnóstwo ruchów, wybory stadionów itd., itd. wszystko to stoi na poziomie Fify Jednakże zebranie tych poszczególnych rzeczy do kupy nasuwa nam stwierdzenie, iż połączenie to znacznie lepiej wypada w Superstar Soccer.
Rewelacyjna grafika (jest cholernie dobra, sądzę, że każdy przyzna rację temu, iż spotkać na konsoli grafikę tego typu nie jest rzeczą powszechną), bardzo dobry dźwięk, stale towarzyszący komentator (czasem nawet dwóch) i cholernie dobra „playability”, „miodność”, czy jak to zwał, pozwala nam na długie godziny zapomnieć o otaczającym świecie. Oprócz tego, w samej grze mamy mnóstwo rzeczy, które nie tylko fanatyka tej dyscypliny sportu wprawią w bardzo, ale to bardzo dobry humor. Sześć stron w opisie poświęconych jest samym tylko ruchom zawodników. To chyba świadczy samo za siebie. Trzeba w tym miejscu naprędce dodać, że pomimo tak wielkiego zróżnicowania podań, strzałów, zwodów etc. kontrola nad zawodnikami nie jest rzeczą uciążliwą (prawdopodobnie jest to bardzo dobre wkomponowanie ruchów do układu kontrolera). Gestykulacja graczy poruszających się po boisku jest dodatkowym elementem, który czyni tą grę naprawdę wartą zainteresowania. Przepychający się zawodnicy, pomagający sobie wstać czy kłócący się to po prostu kwintesencja piłki nożnej. Nie brak również miejsc do rozgrywania meczów. Możemy swobodnie wybierać z kilkunastu stadionów. Dodatkowym walorem jest również rozgrywanie gry w trybie Kariery. Oczywiście nie jest to jedyny z trybów. Do wyboru mamy mistrzostwa świata, Euro Cup, International Cup, ligę itd. Dodatkową sprawą, która powinna przyciągnąć uwagę wszystkich, jest możliwość tworzenia swoich własnych zawodników (między innymi nawet wybór wzrostu czy wagi).
– 9 za bramy jakie można walnąć z przewrotki i wskakiwanie zawodnika na reklamy po zdobyciu bramy

Informacje dodatkowe:
– od 1 do 4 graczy,
– przydatny expansion pak,
– współdziała z controller pakiem i rumble pakiem,
– ograniczenie wiekowe – od 3 lat

INTERNATIONAL SUPERSTAR SOCCER 2000
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles