Croc 2

Możliwość komentowania Croc 2 została wyłączona 28

Cześć! Pamiętacie mnie? To ja mały krokodyl Crock. Powinniście mnie znać, ponieważ jakiś czas temu zawitałem na waszych monitorach i spodobała się wam moja postać. Jak zapewne wiecie musiałem uratować swoich przyjaciół – śmieszne, kudłate stworki nazywane Gobosami. Musiałem uratować je z rąk okrutnego Barona Dante, który je uwięził. Na szczęście, dzięki waszej pomocy sprostałem zadaniu i mogę się spotkać z wami ponownie. Cieszycie się?
Zapewne chcecie wiedzieć, co takiego mogło się stać, że ponownie proszę was o pomoc. Nie uwierzycie, ale Dante powrócił. Stało się tak za sprawą jego pomocników, którzy obchodząc tajne obrzędy przywrócili go na ten świat. I jak zapewne się domyślacie, Dante pała do mnie nienawiścią za to, że pokrzyżowałem mu plany. Dlatego poprzysiągł mi zemstę. Na domiar złego, podczas gdy bawiłem się z przyjaciółmi na plaży, morze wyrzuciło na brzeg butelkę. I zgadnijcie co w niej znalazłem? List, ale nie taki zwykły list. Był na nim odcisk łapy takiej jak moja i prośba o pomoc. Więc po prostu musiałem odpowiedzieć na wezwanie. Jednak zadanie nie jest takie proste. Aby dostać się do wyspy, z której przypłynęła butelka, muszę przejść przez kolejne cztery wioski Gobosów i pomóc im. Musicie wiedzieć, że każdą osadę zamieszkują inne Gobosy. W jednej żyją Gobosy morskie, w innej Gobosy jaskiniowe, na jeszcze innej spotkamy Gobosy przypominające starożytnych Inków. Widzicie więc, że ze mną i moimi przyjaciółmi nuda wam nie grozi.
Od czasu naszego ostatniego spotkania zapamiętałem wszystkie umiejętności. Nadal potrafię skakać oraz łapać się liny bądź też krat. Nadal mogę przygnieść przeciwnika swoim super przydepnięciem. Umiem wspinać się po niektórych typach ścian. Nie zapomniałem oczywiście o tym, że mogę uderzyć z ogona, gdy tylko nawinie się jakiś sługus Dantiego. Musicie wiedzieć, że tym razem w moim plecaku mogę upchnąć wiele ciekawych i pomocnych przedmiotów, takich jak specjalna guma w kilku rodzajach, dzięki której będę mógł wyżej podskoczyć. To nie koniec – nauczyłem się także prowadzić przeróżne pojazdy, poczynając od motorówki poprzez mini samochodzik, balon oraz samolot. Prawda, że jestem zdolny?
Na szczęście, jeżeli chodzi o samą wędrówkę to nie zmieniło się zbyt wiele. Wszędzie znajdziemy porozrzucane kryształy, które warto zbierać. Dlaczego? Podobnie jak poprzednio – dla punktów, ale teraz przydadzą się jeszcze w sklepach. Tak, sklepach. Możecie tam kupić rozmaite przedmioty, które pomogą mi w moim zadaniu. Najbardziej przydatny wydaje się być dzbanek z serduszkami, dzięki któremu uda mi się przetrwać o wiele więcej czasu. Pamiętaj także o specjalnych gumach. Tylko dzięki nim uda mi się zdobyć niektóre kryształy, a chyba nie chcecie, abym jakiś przeoczył?
Teraz przyjrzyjcie mi się dobrze. Widzicie te wszystkie wygładzenia? Te poligony? Prawda, że wyładniałem? Dodatkowo otrzymałem nieco więcej klatek animacji, dzięki czemu poruszam się jeszcze płynniej. Prawda, że uroczo? Spójrz na otoczenie. Zauważ, że jest ono jeszcze bardziej bogate w detale. Tym razem naprawdę się postarano, aby moje przygody podobały się wam jak najbardziej. Wytęż uszy. Słyszysz te miłe melodie. Mi się bardzo podobają, uważam, że wręcz idealnie pasują do mojej przygody. Prawda?
Ale starczy tego chwalenia się. Czas ruszyć w świat, odnaleźć moich ziomków i pomóc Gobosom. Niestety, nie jest to proste zadanie. Dante postarał się, aby mi się nie udało. Wszędzie spotkamy jego sługusów, którzy chcieliby mnie skrzywdzić. Na domiar złego, część z tych zbirów skrzywdziła moich przyjaciół. Niejednokrotnie będę musiał znaleźć klucz do klatki bądź też złapać porywacza. Ale to nie koniec. Wszystkie etapy zostały przygotowane tak, aby wycisnąć ze mnie maksimum zręczności. Niejednokrotnie zdarzy się, że nie uda mi się wskoczyć na platformę i wpadnę do lawy lub na kolce. Ale nie przejmujcie się. Na sam koniec muszę wspomnieć o kilku bossach, którzy tylko czekają, aby udaremnić nam dostanie się na ostatnią wyspę. Gdy wszystkich pokonamy, czeka nas pojedynek z samym Dante. Tylko wtedy, gdy padnie on pokonany, będę mógł dostać się na daleką wyspę i być może znaleźć rodaków. Pomożecie mi?

Croc 2
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles