Command & Conquer: Red Alert 2 Specjalne jednostki w grze wieloosobowej

Możliwość komentowania Command & Conquer: Red Alert 2 Specjalne jednostki w grze wieloosobowej została wyłączona 6

PRODUCENT: ???
WYDAWCA PL: ???

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Minimalne: ???
Zalecane: ???

Autor: GregP

Podczas gry wieloosobowej i potyczki gracz wybiera nie tylko stronę konfliktu (Aliantów lub Sowietów), ale również określoną armię. Siły alianckie obejmują Stany Zjednoczone, Francję, Niemcy, Wielką Brytanię i Republikę Korei. Do sił sowieckich należą: Związek Sowiecki, Kuba, Libia i Irak. Każda z tych armii ma do swojej dyspozycji szczególną jednostkę lub cechę, które maja dopomóc w osiągnięciu zwycięstwa.

American Paratroopers (amerykańscy spadochroniarze) – po zbudowaniu sztabu sił powietrznych (Air Force Comand Headquarters) armia amerykańska zyskuje możliwość produkowania jednostek spadochroniarzy (Paratroopers). Będziecie mogli zrzucić jednostkę spadochroniarzy w dowolnym punkcie mapy (z wyjątkiem wody). Aby umieścić ich na polu bitwy, wystarczy kliknąć w odpowiednim punkcie mapy. Samolot transportowy zrzuci spadochroniarzy w odpowiednim miejscu. Po wyładowaniu spadochroniarze będą działać jako zwykłe jednostki GI. Gdy samolot transportujący spadochroniarzy zostanie zestrzelony, ich jednostka zostanie utracona. Możliwość użycia spadochroniarzy odnawia się co pewien czas, nie można więc ich zrzucać nieustannie.

French Grand Cannon (wielkie działo francuskie) – ta specjalna broń Francuzów nie jest pojazdem, ale wielkim budynkiem. Po wybudowaniu wielkie działo stanowi niezwykle skuteczną ochronę bazy, zwłaszcza przed atakiem jednostek pancernych.

German Tank Destroyer (niemiecki niszczyciel czołgów) – niemieccy naukowcy skonstruowali niszczyciela czołgów, jednostkę, której celem jest zapewnienie Niemcom przewagi w walce z siłami pancernymi. Niszczyciele czołgów sprawiają się słabo w konfrontacji z piechotą lub prz atakowaniu budynków, są natomiast znakomite w niszczeniu wrogich pojazdów. Można je używać albo do przetarcia drogi własnemu natarciu, albo usunięciu pojazdów pancernych z kolumn nieprzyjaciela.

British Sniper (brytyjski snajper) – ta brytyjska jednostka piechoty jest uzbrojona w specjalny sztucer dalekiego zasięgu, znakomicie przystosowany do eliminowania wrogiej piechoty. Snajper jest znacznie lepszy od standardowych GI i dysponuje ogromnym zasięgiem i siłą ognia, dzięki czemu jest w stanie zabijać żołnierzy nieprzyjaciela pozostając poza ich zasięgiem.

Korean Black Eagle (koreański „Czarny Orzeł”) – specjalną bronią arsenału Korei jest „Czarny Orzeł” Samolot ten stanowi silniejszą wersję Harriera, przewyższającą pierwowzór pod względem zarówno wytrzymałości, jak i powodowanych zniszczeń.

Russian Tesla Tank (rosyjski czołg Tesla) – sowiecki czołg jest wielkim pojazdem naziemnym, strzelającym ładunkami elektrycznymi zamiast zwykłych pocisków balistycznych. Ładunek ten jest skuteczny zarówno przeciwko jednostkom, jak i budynkom.

Cuban Terrorist (kubański terrorysta) – Kubańczycy stworzyli jednostkę o nazwie „terrorysta” do atakowania wrogich baz. Terorysta wykorzystuje ładunek C4, którymi jest obwieszony, do przeprowadzenia samobójczych ataków na siły nieprzyjaciela. Wysadza je w powietrze szybko i wydajnie.

Libyan Demolition Truck (libijska ciężarówka dewastacyjna) – to samobójczy pojazd, zaprojektowany do powodowania maksymalnego zamętu i rzezi w nieprzyjacielskiej bazie. Ciężarówka ta przewozi niewielką bombę atomową. Gdy zostaje zaatakowana, jej ładunek eksploduje, niszcząc wszystko w szerokim promieniu.

Iraqi Desolator (iracki burzyciel) – Iraccy naukowcy stworzyli jednostkę zwaną „burzycielem” – żołnierza, który pozostawia za sobą wielkie obszary wypalonego, nieprzebytego terenu. Rozstawiony burzyciel napromienia za pomocą działka radiacyjnego otaczający go grunt, uniemożliwiając przejście piechocie i lekkim pojazdom. Sam wyposażony jest kombinezon ochronny, osłaniający prze promieniowaniem. Gdy burzyciel zostanie zabity lub przemieści się w inne miejsce, skażona prze niego ziemia powoli wróci do normalnego stanu.

Command & Conquer: Red Alert 2 Specjalne jednostki w grze wieloosobowej
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles